Budowa boisk


Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednich fachowców, dzięki którym budowa boisk piłkarskich może być szybka, a jednocześnie precyzyjna.

Nasze realizacje tworzymy od podstaw, dlatego jeszcze przed rozpoczęciem prac zajmujemy się tworzeniem planów, które pozwolą na odpowiednie zagospodarowanie danego terenu. Następnie ma miejsce niwelacja terenu, jej przeprowadzenie pozwala na uzyskanie wielu istotnych informacji, które pozwolą nam określić w jakich miejscach znajdują się wzniesienia, nachylenia oraz dołki.

Doskonale wiemy, że budowa boisk sportowych wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Przede wszystkim teren przeznaczony pod budowę musi zostać dokładnie wyrównany. W innym przypadku nierówna nawierzchnia będzie przeszkadzać grającym.

Co więcej należy rozplanować je w taki sposób, aby nie gromadziła się na nim woda, dlatego budując nasze boiska piłkarskie mamy na uwadze zachowanie odpowiednich wysokości. Takie rozwiązanie zabezpieczana murawę przed zalaniem, co pozwala na trening praktycznie o każdej porze.

Mamy świadomość, że coraz więcej firm stawia na sztuczną trawę, ponieważ jest łatwiejsza w utrzymaniu. Warto jednak zauważyć, że naturalna nawierzchnia niesie dużo więcej korzyści, a jeśli będziemy o nią odpowiednio dbać będzie nam służyć przez wiele lat.

Co więcej naturalna trawa jest najlepszą nawierzchnią do gry, a także dzięki swojej elastyczności zmniejsza również ryzyko wystąpienia kontuzji w czasie upadku. Decydując się na budowę boiska sportowego przez naszą firmę można skorzystać również z różnego rodzaju zabiegów renowacji i konserwacji, jak na przykład aeracja, piaskowanie czy też regularne koszenie trawy.

Budowa boisk sportowych wymaga wiedzy i doświadczenia, które pozwolą na wprowadzenie praktycznych rozwiązań. Dlatego w ramach naszych działań wykonujemy również systemy automatycznego zraszania. To doskonałe rozwiązanie zarówno dla dopiero tworzonych, jak i dla już istniejących boisk piłkarskich. Decydując się na zainstalowanie takiego systemu teren będzie zawsze odpowiednio nawodniony, co pozwoli trawie na właściwy wzrost.

Nasze usługi wykonujemy kompleksowo i pomagamy znaleźć inwestorom najlepsze rozwiązania. Zależy nam na praktycznych zastosowaniach, które pozwolą piłkarzom na jeszcze lepszą grę i zapewnią maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas biegania po murawie. Klientów zainteresowanych naszą oferta zapraszamy do kontaktu, podczas, którego wspólnie ustalimy szczegóły i możliwości danej realizacji.