Systemy zraszające


Każda murawa wymaga odpowiedniej pielęgnacji jednak nie zawsze mamy świadomość, jak dbać o nią prawidłowo. Najczęściej wpływ na to ma nieodpowiednie nawadnianie boiska piłkarskiego, a także jego zaniedbanie.

Celem naszej firmy jest pomoc w przywróceniu zaniedbanym boiskom piłkarskim dawnej świetności. W tym celu zajmujemy się ich okresową renowacją, która pozwala na utrzymanie obiektu w dobrym stanie przez cały rok. Dla Klientów decydujących się na nasze usługi wykonujemy analizę danego terenu i w ten sposób wybieramy rozwiązania jakie możemy im zaproponować.

W odpowiednim utrzymaniu murawy pomocne są systemy automatycznego nawadniania, dzięki nim w prosty i wygodny sposób możliwe jest podlewanie trawy w odpowiedniej ilość. Pozwala ono uniknąć przesuszenia, a także przelania.

Zastosowanie rozwiązań, takich jak systemy zraszające ma bardzo duże znaczenie, ponieważ jeśli murawa nie zostanie odpowiednio zroszona to już po kilku upalnych dniach nie będzie nadawała się do gry. Decydując się na system zraszania trawy możemy mieć pewność, że odpowiednia ilość wody zostanie dostarczona do murawy konkretnego dnia i o odpowiedniej porze.

Oferowana przez naszą firmę renowacja boisk dotyczy również innych działań mających na celu odpowiednią opiekę nad gruntem. Należy do nich między innymi piaskowanie, drenaż, dosiew, wertykulacja, a także frezowanie.

Zapewnij swojej drużynie odpowiednie warunki do gry w piłkę nożną. Gładka nawierzchnia i odpowiednie nawadnianie boiska piłkarskiego ma ogromne znaczenie. Znacznie poprawia ona komfort użytkowników i ma pozytywny wpływ na grę, ponieważ chroni zawodników przed potknięciami, jakie zdarzają się na nierównych podłożach.